Mesaje : 41
Data de înscriere : 23/06/2009
Varsta : 28

reguli in j0hn_ronaldo Empty
MesajSubiect: reguli in j0hn_ronaldo   reguli in j0hn_ronaldo EmptyDum Iun 28, 2009 7:01 pm

1.Meciurile se joaca 90 minute cu prelungiri si cu lovitri de la 11 m daca este cazul.
2.Punctajul se acorda:
-Victorie: 3 pc
-Egal: 1 pct
-Infrangere: 0 pct

3.Golul Din corner este Interzis !

4.Executarea cornerului direct pe bara este Interzisa !

5.Q+W este Interzis , TOTAL si in suprafata adversarului !

6.Daca ambii concurenti nu pot da host trebuie sa foloseasca Hamachi.

7.In cazul incare nu ati reusit sa va contactati adversarul in 3 zile diferite la ora decente (10:00-23:00) puteti reclama adversarul si veti primi victorie la masa verde fara discutii, insa va trebui sa detineti o dovada ca v-ati contactat adversarul.
Cand va contactati adversarul trebuie sa scrieti fraze precum:
-Intre ce ore esti disponibil sa jucam meciul din Fifa Ultras League ? voi fi online intre orele x-y ca sa jucam .
-Esti sa ne jucam meciul din Fifa Ultras League ? daca nu , ma gasesti online intre orele x-y .

8.Criterii de departejare - In cazul in care sunteti la egalitate de puncte

-Golaverajul
-Meciurile directe
-Baraj - un meci dintre doua echipa care sunt la egalitate pe toate criteriile de departajare, joaca un meci si cine castiga trece.

9.Intreruperea conexiunii

-In cazul in care meciul se intrerupe in minutul .x... , dupa ce se va reface conexiunea, fiecare concurent isi va da autogolurile necesare pentru a face ca scorul sa fie cum era in momentul pierderii conexiunii, si se va pasa pana in min .x... , dupa care se va continua jocul .
10.Problemele provocarilor:

-Inainte de a incepe o provocare ambii jucatori trebuie sa faca un print in care va arata ce este pus la pariu pe viitorul meci.
-Inainte de inceperea meciului , jucatorii trebuie sa vorbeasca daca vor juca si in prelungiri si penalty sau nu ( in caz de egalitate ).
-Dupa meci jucatorul care a castigat este nevoit sa faca un print in care sa arate scorul final.
NU UITATI MAI TREBUIE SI CONFIRMATE SCHIMBARILE FACUTE!!!!